rum.ungurury.ru

Reteta Comic dintr-o durere în gât, și a ajutat!

În tinerețea mea de multe ori și de lungă bolnav cu angină I. da nu o simplă durere în gât, și folicular! Astfel a fost diagnosticul medicilor. Temperatura 38-39 grade nu se rupe. Gargara, antibiotice de băut. Nu ar fi fost foarte dureros să înghită, pierderea în greutate. Dar m-am dus in pentru sport, iar aceste lacune persistente din cauza bolii nu mi-a dat posibilitatea de a obține rezultatele pe care am vrut.

Ill din nou, am inceput cu tratamentul ca de obicei și clătire care iau antibiotice.

După ce am venit să viziteze prietenul meu Misa, și glumind a sugerat să bea un pahar de vodcă în jumătate cu miere pe timp de noapte. Când a plecat, am decis să încerc. Tot nu va fi mai rău. Dimineața, m-am trezit ca un castravete. Temperatura nu a fost și gât nu doare.

Dar, în viitor, pentru prevenirea bea vodca cu miere nu a făcut, pentru că la urma urmei, nu o lungă perioadă de timp pentru a deveni un alcoolic. Și am început să folosească o rețetă care mi-a recomandat unui vecin. Un pahar de semințe de fenicul se toarna o jumatate de litru de vodca si infuzat timp de 3 zile. Apoi, luați gura și țineți-l acolo 1 linguriță această infuzie, clătirea glande. Și atunci puteți înghiți infuzia. Și astfel de 3-4 ori pe zi.

Un alt posibil pentru a umple frunze vodca bujor într-un borcan de jumătate de litru, pentru a apăsa și grăsimi glandele la fiecare 2 ore.

În general, acest lucru a ma ajutat la prevenirea. Angina uitat ce mulți ani în urmă.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru