rum.ungurury.ru

Îmi doresc tot i-am spus ca am putut pentru a calma OSTEOPOROZĂ

Bună ziua, „Bunica!“
O dată am fost torturat osteoporoza. Mai ales durerea pestered noapte. Și totuși am fost în stare să facă față unei boli. Experiența lor cu cota de placere.


Din cauza osteoporozei, chiar de mână nu se putea mișca. dureri insuportabile forțat să vadă un medic. Conform rezultatelor de raze X diagnosticat cu „umăr osteoporoză comună, extinderea aspră, reducând înălțimea CV-ului spațiului - CIV». Desemnat pentru tratamentul preparate injectabile scumpe, tablete, unguente, grindings, dar nimic nu a ajutat, iar durerea sa intensificat cu fiecare zi care trece. Aruncarea o mulțime de bani și a petrecut o mulțime de nervi, nu am decis să pierd timpul și să caute remedii populare elimina osteoporoza. Imediat aruncat în gunoi toate prescrise pastile medic și unguent și a început să fie tratate metode populare.


Am cumparat o sticla terebentină, și prietenii au împărtășit cu mine uleiul de motor, noapte amestecat timp de 2 linguri acești agenți, într-un amestec de pânză umezit, de pre-clabuceai bine săpun său, și a pus umărul pacientului. Acoperit cu o folie subțire de plastic moale, înfășurați un fular de lână vechi, un bandaj cimentate bun și sa dus la culcare. Deja în prima noapte după aplicarea comprime durerea nu a fost atât de puternic, și eu pentru prima oară în mai multe luni, au dormit. Săptămâna trata o astfel de compresie și durere unyav biți, a început să caute alte mijloace de tratament.
Prin harul căutării lui Dumnezeu mi-a adus la vetapteku. Farmacist spus de durerea ei, ea, Doamne ferește sănătatea ei, am ascultat cu atenție, și apoi ma invitat să cumpere crema-gel pentru articulații de cai (phytoextract complex de 13 ierburi și mumie) și să încerce să fie tratate. Am crezut că odată ce acest unguent ameliorează durerea și returnează mobilitatea articulațiilor de cai pe care ea și mă va ajuta cu siguranță. Și, deși costul de gel a fost destul de mare, totuși am decis să-l cumpere. Prin achiziționarea, imediat a început pe zi seara, și, uneori, în dimineața pentru a stoarce gelul pe umărul ei și le-a frecat, masarea toată mâna. Curând, durerea s-au retras, iar dupa 2 luni am întors mâna, răsucită umărul ei înainte și înapoi, făcând castelul pe de altă parte, în spatele său, aruncând într-o poziție predispuse cu ambele mâini cu mult în spatele capului său, iar când a început de primăvară, și este timpul să lucreze în țară, am săpat, Sapa sadila, și mâna mea nu a durut! Pentru o lungă perioadă de timp, și ea nu putea să creadă un astfel de rezultat mare, dar, mulțumesc lui Dumnezeu, gel ecvină eu chiar vindecat!


Acesta poate fi folosit în orice dureri articulare și musculare. Iar cei care sufera de artrita, osteoartrita, boli degenerative de disc si osteoporoza, sfatuiesc sa fie tratat cu un amestec de ulei de floarea soarelui și acid azotic (este încărcat bateriile, utilizați numai în stare proaspătă și nu dilua!). Este necesar să se toarne un pahar de ulei 2 linguri acidul așteptați până când soluția se oprește furie, și apoi înfășurată pe un băț bomboane, un bandaj sau o cârpă curată, pentru ao umezi în soluție și cu grijă trata un loc inflamat. Așteptați 30-40 minute, fără acoperire, și apoi ștergeți, fără spălare, șervețel. Faceti o pauza de 2 zile, și apoi repetați procedura. Și astfel pentru a recupera. Dacă iritarea, lubrifiați sucul de rostopasca zonele cu probleme. Mulți dintre cei care recomanda, acest instrument a ajutat să se întoarcă sănătatea comună.




Sunt veterinar farmacie de droguri „crema de emulsie DE“. Această facilitate tratează, de asemenea, articulații dureroase, dar, de asemenea, ajută cu psoriazis. Utilizați emulsie exact la fel ca și amestecul de ulei cu acid azotic.


Este foarte important să nu se dea articulațiilor stagneze. Este necesar în dimineața timp de cel puțin 10 minute pentru a efectua înainte prelate, încercând să nu îndoiți genunchii. Treptat crește numărul de pante. Puteți să stropească pe podea o cutie de chibrituri și încet, aplecarea pentru a le colecta, luând pauze pentru odihnă. Puteți întinde această ocupație pentru intreaga zi. Atunci când se efectuează exerciții de picior trebuie să fie conectate împreună și îndoite de la genunchi. Apoi, face unele sit-up-uri. Și, desigur, trebuie să se facă zilele de post la legume și ceaiuri, ca stomac și intestine, de asemenea, trebuie să fie curate.


Mulți se plâng că au coapte unic. La un moment dat, și eu suferă de ea, și m-au ajutat în rezolvarea problemei de apă sărată. Este necesar să se toarne în bazinul 5 litri de apă caldă, dizolvate 400 g de sare și apoi țineți timp de 30-40 minute, în această soluție piciorului pacienți. Efectuați procedura pe o bază de zi cu zi dimineața și seara. Deja după 3 zile a fost mai bine, dar am petrecut zece curs medicale până la sfârșitul anului. Aceeași soluție poate fi folosită tot timpul, numai că alimentează.
Nu pierdeți niciodată inima și nu-și pierd speranța pentru un leac. Atâta timp cât omul speră - el trăiește. Uita-te pentru agenți terapeutici care sunt potrivite pentru tine, și sunt sigur de a câștiga orice boală.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru