rum.ungurury.ru

Eczeme MANAGED depăși: mai mult nu se chinui FIICA

Bună ziua, „Bunica!“

Am citit ziarul în 2002, și aici am scris-o pentru prima dată.


Când fiica mea cea mică a fost de 15 ani (ea este acum de 37), în zona inghinală ei, si in spatele genunchilor au format o eczema plângând. Din această cauză, în fiecare zi, ciorapi de nailon, care a mers la fata, a trebuit să fie separat de corp cu sânge. Noi căutăm sfatul spitalului raional. Medicul a examinat fiica mea și proiectat-l la un spital. Am tratat-o ​​acolo timp de 3 săptămâni, dar copilul nu este ceva ce nu sa îmbunătățit, dar chiar sa înrăutățit. Apoi ne-am întors la spital regional. Fiica pune acolo peste o lună, dar nu sa vindecat. Odată ce problema a spus o femeie. După ce a ascultat cu atenție, a spus ea, ca la un moment dat această problemă a fost, de asemenea, una dintre cunoștință ei, dar el a fost vindecat, și niciodată nu a deranjat eczeme. După aceea femeia împărtășit rețeta ei pentru mântuire.


Astfel, este necesar să se amestecă 100 g de gros lac cel mai înalt grad, 70 g de sulf solid farmacie, 100 ml de calitate vodca si freaca bine tot pana se omogenizeaza. Lasă pentru o zi, iar apoi acest amestec lubrifia bine zonele cu probleme. Dacă coace, partea de sus pentru a unge saramura de varză. Doar o dată a fost de ajuns, fiica ei pentru totdeauna uitat eczeme.


Să dea Dumnezeu ca experienta ei de la altcineva a ajutat la depasirea eczeme.




Cu sinceritate - regiunea Matveev, Lviv.


Calamus NAVELOR rădăcină CLEAN, vindecã nervoase, SPEECH
REVINE


Bună ziua, „Bunica!“


Vreau să împărtășesc o rețetă pentru îndepărtarea eficientă a stării post-accident vascular cerebral.


Astfel, la discursul lovit întoarcere pacient, vasele curate ale creierului si trata nervii recomanda amestecat cu 100 g de pudră de rădăcină obligeana uscate și miere mai, aplica amestecul pe o bucată de pânză, se aplică la pacient pe limbă, și lăsați-l să-l mestecă, ca o guma, inghitire saliva. Efectuați procedura cât mai des posibil.


Cu stimă - Mariya Pavlovna Rybalka, Dnepropetrovsk

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru