rum.ungurury.ru

Timp pentru a recupera după un atac de cord

În corpul fiecărei persoane sunt produse substanțe foarte nocive - radicalilor liberi. Ele apar datorită prezenței clorului în apă. Pentru a aduce aceste substanțe din corpul uman, precum și pentru a îmbunătăți starea de sănătate după boli, în special atac de cord, este necesar ca în fiecare zi, în timpul micul dejun pentru a mânca unul dintre alimentele pe care le indicați mai jos: 6-7sht. gnetennogo prune, stafide 30 g, 1/2 cana afine 1/2 cana coacaze, o portocala, un mar, sfecla roșie, ras pe o răzătoare fină și tucked ulei de floarea soarelui, sare, ceapă și usturoi. Dacă urmați sfatul meu, atunci corpul tau va recupera si vei scapa de substanțe nocive.

Pentru a întări inima musculare folosind aceasta reteta: 200 g de caise uscate (caise uscate, caise uscate), 200 g de stafide negre alungite, unul complet cu un miez de nuca de sticlă diapozitive, o lamaie mare (amar), împreună cu coaja. Toate acestea carne tocată, se amestecă bine, apoi se toarna mierea mai (naturala, nu confiat) - 325 g (borcan maioneza). Toate se amestecă din nou, pliat într-un borcan litru și se păstrează într-un loc răcoros, dar nu și în frigider. În dimineața de 30 de minute înainte de micul dejun mânca o lingura din acest amestec. Eu fac același lucru înainte de prânz și cină. În timp ce vă aflați într-o stare slăbită trebuie să bea în mod constant, în această ordine. După 3 luni, poate lua o parte a acestei doua ori pe zi - dimineața și seara. Este foarte bine intareste muschiul inimii, vasele de sânge, dă o persoană de energie și vigoare.

meu anghină 43 de ani, am luat o mulțime de medicamente, iar mai târziu a început să folosească această structură cu 50 de ani și încă - la mine acum 76 de ani. Uneori, inima doare, dar nu este deloc ceea ce am suferit înainte.

Noaptea, eu iau „Corvalol“ 50 picături. Amestecul, pe care i-am spus, accept în mod constant cu pauze de 5-7 zile. Dimineața, 5-7 minute face exerciții de respirație, care este, de asemenea, foarte util atunci când bolile mele.

Rețetă biostimulator pentru reintinerire gătit

1. immortelle (flori) - 100 g;

2. Rinichi de mesteacăn - 100 g;



3. Plante Hypericum - 100 g;

4. (flori) mușețel - 100 g;

5. căpșuni frunze - 100g

Toate componentele dintr-o mașină de tocat carne pentru a se pisa, se amestecă și se pune într-un borcan de sticlă, închideți capacul. Seara, ia 1 lingura iar acest amestec se adaugă 0,5 I de apă la fierbere timp de 20 de minute, se filtrează prin țesut (nu prin tifon) ușor stoarce. Se bea o infuzie de sticlă sub formă de căldură, dizolvată în ea 1 linguriță miere de albine. nu La primirea acestui balsam este să mănânce sau să bea!

reziduu de dimineață reîncălzire (o cana) și să bea pe stomacul gol, și dizolvat în 1 linguriță miere de albine. Micul dejun într-o oră. Cursul de tratament - până la finalizarea completă a tuturor componentelor din această colecție. Un al doilea ciclu de 5 ani. Aceasta reteta este recomandata pentru a lua oameni care au redus funcțiile de protecție ale corpului, îmbătrânirea organismului, atunci când transferat boli cardiovasculare. De droguri imbunatateste metabolismul, curata organismul de grasimi si colesterol depozite. Este recomandat pentru prevenirea aterosclerozei, infarct miocardic, hipertensiune arterială. Ca urmare a lua acest medicament dispare zgomot în urechi și cap, amețeli și întinerește întregul corp. În afară de a lua medicamente bolnav sau recuperarea după boli o persoană trebuie să creadă în Dumnezeu.

Vreau să cred ceea ce spun, pentru că am trăit în această lume are o mulțime de, various'd văzut în viața lui, trecut prin multe, chiar împușcat. Dar, aparent, Dumnezeu că am supraviețuit și el mi-a cruțat - un glonț lovit de o alta a scăzut, „mănâncă la mine, și așa că sunt încă în viață

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru