rum.ungurury.ru

Cum pot scapa de crampe în picioare

Într-un fel am început să chin spasme în picioare. Este frustrant stie doar unul care a avut o probleme similare. Am urmat toate programari la doctor, dar schimbările în bine să nu se întâmple. În cazul în care crizele au început să apară mai des și să devină mai dureros, am dat seama că ar trebui să fie tratate în sine. Odată ce spasmul muscular a condus, am fost îndreptat brusc piciorul și degetele de la picioare tensionate, trăgând totul în jos, și mari - în sus, luând mâna lui. Durerea a trecut repede. Dar aceasta este doar primul tratament pomosch.Sobstvenno am început prin a spune că 10 albii fierte oua, au luat de pe coaja, se usucă și frecat într-o pulbere. O dată pe zi am lua la 1 l linguriță după mese cu apă. Și așa, până când se termină pulberea. După 3-4 zile, am observat că convulsiile au început să apară mai puțin și nu atât de greu, și apoi sa oprit complet deranjează. Acum sunt pe lună iau 2-3 zile pentru prevenirea 1 linguriță nici un slide-uri și de coajă de ou, cum se spune, Dumnezeu mi-a cruțat, convulsii net.A la mine din cauza acestui tratament mai puternice și mai mult pentru a exfolia unghiile. Ei au dobândit o culoare roz frumos, luciu, a dispărut cu benzi lor cu nervuri. Mai multe de la adoptarea de pulbere a încetat să coajă de ou coaja de pe pielea de pe picioare, precum și fisura sau mai calcai se coace. Acum mă duc desculț în vara și fără fisuri - pielea pe tocuri roz si moale. Și pentru a le sprijini în această stare, eu sunt în fiecare săptămână după ce a luat o baie de perie tocuri și tălpi cu o piatră ponce și apoi ungeți lichid Nicholas crema de mână fermă „Scarlet Sails“. In plus, de 1-2 ori pe lună trata 5% iod lor.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru