rum.ungurury.ru

Lemon dieta: 5 kg in 2 zile! Review-uri de dieta citric slăbire

Excesul de greutate - o problemă cu care se confruntă multe femei. Există un număr suficient de diete care rezolvă această problemă. Dar există o tehnică care nu are nevoie de la tine o schimbare completă a dietei, de asemenea, nu trebuie să te sarcina de a exercita. Aceasta dieta de lamaie pe care ea sta Beyonce cand ea avea nevoie urgentă de a aduce cifra în ordine.

Citric dieta miracol: Caracteristici

Proprietăți utile de o lamaie cunoscut pentru un acid lung davno.Limonnaya conținute de acestea, va permite de a satisface foamea, pentru a goli corpul de toxine, precum si a scapa de celulita. Dieta de lamaie este perfect curata intestinele, arde hidrați de carbon și previne acumularea de grăsime și holesterina.Za dăunător în acest fel, este clasificat ca fiind cele mai populare programe de dieta. Este demn de remarcat faptul că apa cu lamaie pentru pierderea in greutate nu este pentru toată lumea.

Opțiuni de dieta Lemon abundă. În primul rând, puteți experimenta metodologia, concepută pentru 2 zile pentru a testa reacția organismului la lămâi și dorința lor de a folosi citrice.

Lemon dieta: 5 kg in 2 zile!

  1. În prima zi a dietei ar trebui să bea apă de lamaie, iaurt scăzut de grăsimi și să mănânce fructe proaspete. apa Citric pot fi preparate suficient saturate prin tragere-l în 1 lingura. 1 lamaie apa calduta. Dacă doriți o băutură răcoritoare, suc de lămâie diluat 1 în 1 litru de apă.
  2. În a doua zi a dietei, puteți diversifica fulgi de ovăz meniu. Zaparte-l cu apă clocotită, se adauga putina zeama de lamaie si mere. În plus, iaurt poate bea, dar nu gras. Pentru a remedia rezultatul, consumul de mere coapte și să bea apă de lamaie în a treia zi.

Există un alt regim alimentar, conceput pentru 2 zile. În timpul tot timpul dietei, trebuie sa bei pentru micul dejun, prânz și cină pregătită special pentru băuturi. Se compune din miere, lămâie și piper roșu. În 1 st. apă curată, se adaugă 2 linguri miere, 2 linguri suc proaspat de lamaie si un praf de ardei iute roșu. Se amestecă și se bea de 6 ori pe zi. Între intervale bea limonada voie să bea apă, și 1 ori - de curățare sau ceai laxativ.

Dieta Repetă de lamaie poate fi nu mai mult de 3 ori pe an. În această perioadă, se recomandă să-și petreacă zilele în liniște: este imposibil de a încărca o lucrare fizică sau mentală, astfel încât să nu surmenaj.

Dieta de lamaie pentru pierderea in greutate: utilizare

Lemon dieta: 5 kg in 2 zile!

  • Prevenirea diabetului zaharat, ca lamaie intareste vasele de sange si duce la normele metabolismului în organism;
  • Lemon este bogat in vitamina C. Păstrarea o dieta dieta de lamaie, vă intari sistemul imunitar si contribuie la absorbtia calciului in organism;
  • Lemon dieta nu numai că ajută să piardă în greutate, dar, de asemenea, să-și retragă toxinele și toxinele din organism;
  • Lămâi reduce foamea și de a reduce pofta de mancare;
  • Sucul de lamaie ajută la îmbunătățirea tenului și starea pielii, în general;
  • Un rezultat bun într-un timp scurt;
  • Economie - lămâi sunt ușor de a cumpăra în orice magazin, în același timp, costul este acceptabil.


Cu toate acestea, există contraindicații pentru această procedură:

Dieta de lamaie nu se poate respecta persoanele care suferă de boli digestive, precum si aciditatea ridicată a stomacului. Este contraindicat pentru arsuri la stomac și alergic la citrice, precum și boli de rinichi.

După ieșirea din dieta urmeze un regim alimentar moderat, pentru a evita problemele cu traktom.V gastrointestinal orice caz, înainte de un astfel de mod radical de a pierde in greutate, se recomandă să se consulte un medic și să treacă toate testele necesare.

Lemon dieta: comentarii

Lemon dieta: 5 kg in 2 zile!

  • Alexander: A existat o nevoie urgentă de a curăța mare înainte de călătorie și să aducă greutatea corporală în ordine. S-au găsit pe dieta citric pe Internet și a decis să încerce să sebe.Soblyudala toate instrucțiunile și 2 zile a scăzut de 4 kg. Am fost foarte multumit. Este păcat că nu poți sta pe ea pentru o lungă perioadă de timp, iar intervalul dintre curățirii trebuie să fie semnificative.
  • Valentine: Nu am avut probleme cu stomacul, dar dupa dieta de lamaie, am luat la spital. Apropo, după ce spitalul am pierdut la fel de mult ca 10 kg - poate lucra ea? Joking deoparte, dar înainte de a aplica dieta de lamaie este încă să fie examinate în mod serios și să se consulte un gastroenterolog.
  • Svetlana: Dieta foarte bun, dar atunci când începe arsuri la stomac. Am pierdut o lamaie dieta 6 kg în 3 zile.
  • Jan: Acesta a fost mult timp a pierde in greutate cu ajutorul dietei lamaie atunci când doriți să piardă în greutate rapid. Apropo, am observat că dinții mei sunt vizibil mai albi, iar acest lucru este un alt plus pentru pierderea rapida in greutate. Da, și am un metabolism ajustat. În general, unele plusuri din dieta.

A se vedea, de asemenea:

dieta lamaie mod -Quick de a pierde in greutate. Acest tip de tehnică de descărcare este cel mai potrivit pentru cei care au nevoie să se pregătească pentru un eveniment important în câteva zile. Pierderea în greutate și pierderea de volum se datorează curățarea intestinului și excesul de lichid din organizma.Tolko dieta de lamaie este destul de greu și înainte de conformitatea acesteia, este necesar să se consulte un gastroenterolog.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru