rum.ungurury.ru

Toate necazurile POFIDA DECIS LIVE. Nu am pierdut inima și de a câștiga!



Bună ziua, „Bunica!“ Am decis să împărtășesc o anumită experiență. Faptul este că am suferit de două ori de cancer. Despre cum am fost în stare să vindece și du-te rech.Vsya probleme este că, de obicei, o persoană învață despre bolile de cancer numai atunci când organismul a fost metastaze. Ca urmare, medicii sunt lipsiți de putere împotriva bolii, iar pacientul este trimis acasă să moară. Acest lucru sa întâmplat cu mine, când în 1974 am recunoscut direct durata lunga de cancer kishki.Lechilsya in diferite spitale, dar nu a existat nici un rezultat pozitiv la acest tratament. Pe scurt, medicii au tras o linie sub viața mea. Dar eu n-am pierdut inima și a decis, în ciuda tuturor necazurilor pentru a iesi din piscina din nou și boala continuă să trăiască, atunci când ea nu a fost bolnav, văzând cum cancerul susține viața oamenilor, de multe ori m-am întrebat: „Ei bine, într-adevăr nu există nici o scăpare din această durere? Este persoana care nu poate să facă față cu cancer, deoarece natura a creat peste atât de multe tot felul de plante medicinale?! „Nici măcar o dată privit se tratează pisicile și câinii, mănâncă o varietate de plante, și, de asemenea a decis să nu renunțe, și lupta pentru viața ta. Am început să insiste asupra vodca, potrivit unor autori descrise „rețete bunicile, cucuta și să ia schema de tinctura de aceasta planta. Propilic mai multe cursuri, dar îmbunătățirea, din păcate, nu a fost - boala progressirovala.Togda am început să citesc tot felul de cărți, care oferă o varietate de tratamente pentru cancer, am analizat toate fi tratate și a decis să încerce ceaiuri de plante. Se macină și se amestecă în părți egale în volum și rădăcini de cicoare de brusture, frunze de pătlagină broadleaf, flori de musetel si coada șoricelului, iarbă, pungă și coada calului ciobanului, și apoi în fiecare zi să ia 1 lingura amestec cu virf turnat într-un vas emailat de 0,5 litri de apă, adusă la fierbere și se fierbe la foc mic timp de 5-10 minute. După aceea fotografiere oală dintr-o farfurie, bulion lăsat să se răcească, apoi se filtrează și se pune în frigider. Eu beau tot parcursul zilei, luând în porțiuni egale, timp de 30 de minute înainte de masă. Și așa în fiecare zi, nu lipsește o singură zi, atâta timp cât se simțea luchshe.God totul a fost bine, iar apoi el a simțit un declin în domeniul sănătății. Din nou, am început să ia îmbunătăți bulion descris mai sus. Du-te la locul de muncă, a trăit o viață plină, chiar a început să uite că, odată ce a suferit de cancer, dar undeva într-un an și jumătate boala a amintit din nou de la sine. Cred că nu am terminat cura. Apoi am decis, în paralel cu primirea clisma decoct din plante cu un decoct de mușețel, și chiar și în acele locuri în care sunt cel mai obosit să planteze albinele pe care le-au intepat. În cazul în care intepaturi de albina la stânga, la fața locului negru sa format în a doua zi, cu un diametru de 0,5 cm a luat forma de putrezire rănii, iar a treia -. Escare negru. Când ceva timp mai târziu, am încercat o eliminare scabia, el nu a cedat. Nici o durere la site-urile de cruste nu au simțit, așa că am decis să nu le atingă mai mult timp. Treptat, au căzut de la sine, iar în locul lor au fost aprofundarea. Pentru prima dată am Sadilov 15-20 de albine, încercând în fiecare zi să-i lase exact acele locuri unde există durere. Când a simțit o îmbunătățire pchelouzhalivaniya sa oprit, și în curând adânciturile de pe corp a fost plecat. Desigur, procedura este foarte dureroasă, dar dacă vrei să trăiești, vei suferi durerea cea mai teribilă. Așa am suferit. metodă foarte eficientă de tratament, dar, din păcate, se poate aplica doar celor care au organismul tolereaza albine ukusy.Zakonchiv cura, el a trăit cu sănătate până în 1998, fără nici o problemă. Dar, așa cum se spune, nu se merge la probleme - este pentru celelalte unități. Am început cu o durere în gât, și am cerut ajutor la spital. Medicii recunoscute cu laringite si faringite au început să trateze. Dolechili la punctul în care am nici măcar nu putea înghiți o gură de apă, și totuși am început să dispară golos.Snova a decis să se salveze. Plasat într-o sticlă de trei litri de 750 ml de vin „Kagor“ suc proaspăt și aloe vera (plantă trebuie să fie cel puțin trei ani), 750 g de miere și toate lăsate timp de 20 de zile la temperatura camerei, într-un loc întunecos. În fiecare zi, conținutul agitat. Când infuzia a fost gata, el a început să-l ia la 1 lingura De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de mese. A început să se simtă mult mai bine, dar după un timp, nu a terminat a primit remediul, sa aflat sub tumora maxilarului inferior dimensiunea de un pic mai mult de jumătate din ou. În acest moment, am simțit o puternică senzație de arsură, ca și cum cineva ar fi pus intr-o bucata de fier înroșit. Este imposibil de exprimat în cuvinte ceea ce această durere teribilă. Decis în dimineața și seara, lubrifia tinctura de propolis alcoolică tumorii. În a doua zi a fost o ușurare, iar în a patra generație a dispărut complet, iar în ziua de azi nu este un amestec de vin poyavlyaetsya.Priem de suc de aloe și miere nu sa oprit. Curând, gâtul nu mai rănit, și a recuperat vocea lui. Când ați terminat de luat infuzia, m-am dus la spital pentru a verifica. Doctorul sa uitat la mine, clătină din cap, apoi a spus: „Tu și gâtul tău e în regulă. Cum se vindeca? „I-am spus totul în detaliu. Mai multe probleme cu gâtul meu nu am bylo.A acum vreau să-ți spun cum am fost în stare să salveze soția de cancer de piele (melanom) .În anii '70 ai secolului trecut, soția mea a suferit o intervenție chirurgicală cu succes pe cap de cancer osos. Dupa ce a fost bolnav pentru o lungă perioadă de timp, dar încă recuperat. Medicul, pentru a face operația, a declarat că, în ciuda rezultatului său de succes, după un anumit timp, cancerul poate să se manifeste în altă parte. Într-adevăr, câțiva ani mai târziu, soția lui a apărut pe ambele picioare cancer de piele. De la un tratament de droguri a decis să renunțe la încercarea de metodami.Sdelal populară să fie tratate I Vaselină unguent de propolis, a lovit-o pe o pânză de bumbac, pune-l la tălpile soției sale și bandaje securizate. Am scos învelitoarea numai după 3 zile. Am fost uimit de ceea ce a văzut: picioarele soției sale a început să curețe, fără nici o urmă de cancer! Slavă Domnului că e încă în viață și zdorova.Ne înțelege de ce doctorii renunta la tehnici de medicina tradițională, folosind în continuare tratamentul cancerului de chimioterapie si numai radiatii? Este foarte rar un rezultat al acestor proceduri, de recuperare are loc ... Și totuși, să fie vindecați, pacienții cu cancer, în orice caz, nu se poate bea alcool, chiar și bere, și ar trebui să fie renunțe complet la fumat. Cred că nu este atât de dificil, dacă doriți să pregătească vyzdorovet.Dlya tub de propolis unguent de vaselina ar trebui să fie luate 10-20 g de propolis. Este posibil și mai mult rău nu va. Vaselina este necesară pentru a pune într-un recipient realizat din conserve sau din oțel inoxidabil, și pune-l la foc mic. După aceasta ar trebui să nastrogat propolis cuțit, adăugați-l la petrolatum și fără a scoate cratita de pe foc, amestecând constant conținutul stick-ul, aduceți-l la o pasta moale se formează. A se îndepărta imediat vasul de căldură și, continuând să se amestecă, se răcește amestecul. Unguentul finit este pus în cutie. KEPT nu se strica, godami.Mozhno prepara un unguent din tinctura de propolis, dar este mult mai complicat. Se toarnă în sticle de jumătate de litru cu un alcool sau puternic de preparare a cafelei 50-100 g de propolis zdrobit, tremurături în fiecare zi, insista atâta timp cât propolis este dizolvat complet. Tinctura finit se adaugă la a fi într-o tigaie din oțel inoxidabil și vaselina. Stand la foc mic, amestecând constant, până atunci, până când apa și alcoolul se evapora. Apoi, eliminați de la căldură și se amestecă până se răcește. Unguentul finit este răspândit în cutie și a pus în depozit. Acesta poate fi folosit pentru a vindeca rani, tratamentul melanomului, stripping si eczeme. Compresele bine cu tinctura de propolis cura de timp mastit.Odno, am început să iau lichid în genunchi. De două ori în spital ei pompat, dar din nou, ea a recrutat. Apoi am decis să fie tratate prin metode tradiționale. Am început să fie aplicat înfășurării genunchiului cu tinctura de menta farmacie, și după șase tratamente fluid de câștig perestala.Cherez an lichid a început să se acumuleze în celălalt genunchi. Odată aplicat comprese cu tinctura de menta. Am petrecut 6 sticle, dar un rezultat pozitiv nu este atins. M-am gândit: „Ce sa întâmplat? Un picior vindecat, iar al doilea nu funcționează „, mi-am amintit că, atunci când sunt tratați pentru prima dată, menta tinctura a fost verde, curentul - transparent, doar miros la fel. M-am dus și a cumpărat o tinctura verde. Am început să se aplice la genunchi inflamat pentru noaptea cu comprese ei, iar lichidul nu mai poate fi recrutat în curând. Deci, dacă cineva are probleme similare, folosesc experiența mea și succesul este garantat, cel mai important lucru - dreptul de a utiliza nastoyku.V concluzie, vreau să se adreseze medicilor: „Dragă Doctore! Chiar și cu diagnosticul teribil, chiar daca este cancer, nu-ți fie frică să spună adevărul pacientului. La urma urmei, boala este mai ușor de a câștiga dacă știi ce te lupți. " Te sfătuiesc pacienții nu intra în panică, și întotdeauna cred în succesul în nici un caz. Și vindecare este obligat să fie, vă asigur.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru