rum.ungurury.ru

Cum de a face față cu o fractură? Acest lucru, prietenii mei, eu sunt familiarizat cu

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc experiența în tratamentul fracturilor. Rețete care sugerează medicii m-au sfătuit atunci când am avut o perelom.Itak, piciorul se fierbe carnea de vită se poate cu morcovi și ceapă, și să bea pentru 0,5-1 pahar de supa calda pe zi. Puteți lua de carne de vită supă și un holodtsa.Rekomendovan, de asemenea, a primit cojii. Ouă de găină sunt bine spălate, conținutul utilizat pentru gătit și uscat coajă, apoi se scoate din folie si pound interioare cochiliile într-o pulbere. Luând-o la 0,5 lingurite 1-2 ori pe zi, înainte de mese. Puteți spăla în jos de carne de vită bulonom.Blagodarya aceste retete oasele mele, indiferent de vârstă, sroslis.Krome repede acest lucru, am văzut mumia. Dar, cu el trebuie să fie atent, deoarece mumia accelerează semnificativ creșterea cartilajului și a cartilagiului pot să apară narost.Mozhno iau gelatina, gatiti cu ea, jeleuri de fructe și să le mănânce. Acest lucru, de asemenea, contribuie la despicare rapidă a rupt noroc kostey.Zhelayu!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru