rum.ungurury.ru

Senzație de amorțeală la nivelul membrelor trecut. Aici, prietenii mei, am ajutat

Acum câțiva ani am suferit de faptul că am rănit și mâinile amorțite și picioare. A venit pentru că înainte nu am putut chiar și cartofi curat. Și salvează-mă fac exercițiile sugerate de o femeie. Ei doresc să împartă cu toți cei care membrele amorțite, de asemenea, și dureri. Cu această sală de sport am 2 ani de astfel de probleme. Fă exercițiile de zi cu zi, o dată dimineața te prosnulis.Itak trezesc, iesi din pat citi „Tatăl nostru“, și apoi trageți brațul înainte și îndoiți degetele de la picioare foarte mult la „ronțăit“. Și face acest lucru de 81 de ori, adică, de 9 ori 9 exerciții. Apoi, trageți brațul de-a lungul corpului său și stoarce degetele și 81 raz.Podnyatsya de pat și fața la perete, sprijinindu-se pe degetele de la picioare. Mâinile ridicat. Stand asa 1 minut, numărând în minte de 60 de secunde. Deveniți o oprire completă și să facă mâinile la spate „blocare“. Această procedură a fost făcut de 3 ori pe minut. Dar, în cazul în care picioarele rănit, apoi o zi pentru a face acest lucru de 6-8 ori, până când durerea va trece. După aceea, numai 1 dată în den.Poverte în sala de sport, o fac în fiecare zi, iar succesul este garantat. Datorită ei am scăpat, nu numai de durere și amorțeală la nivelul membrelor, dar, de asemenea, de o nevroză.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru