rum.ungurury.ru

Mușchii devin moi din nou

depozite de sare ma făcut puternic mușchii ingrosare gât de col uterin. Din cauza acestui fapt, capul nu este odihnit pe umerii ei tot timpul știrbită în jos și a gâtului nu s-ar întoarce la dreapta sau la stânga. De multe ori a fost tratat în spital, prin diferite metode, dar îmbunătățirea a fost de scurtă durată, iar apoi boala in sine a avut zayavlyala.I apoi m-am decis să te trateze. M-am dus în pădure, taie Aspen diametru ramură de până la 6 cm, a adus-o acasă și se taie în Polenz de 40 cm fiecare. O bucată groasă de lemn împărțită în jumătate cu un topor. În fiecare zi, în seara înainte de culcare pune-l pe perna, partea occipitală a pune pe o margine ascuțită, și în timp ce în această poziție, întoarse capul spre stânga și la dreapta de 100 de ori, nu mai puțin - și așa mai departe, nu lipsește o singură seară. Mușchii care au fost înainte ca o piatră, în curând a devenit moale și sa oprit doare și capul meu este acum a avut loc în mod direct și poate fi rotit în direcții diferite.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru